תכנון וליווי אישי צמוד

נסיעות עסקים הן לעתים מורכבות ביותר, ודורשות תכנון מוקדם בהתחשב ביומן הפגישות שלכם. ב"דינאמיק" אנו מאפשרים לכם תכנון יעיל ונוח של הנסיעה כולה, כך שיתאפשר לכם לעמוד בלוחות זמנים אלו, תוך התחשבות ברגישויות והניואנסים השונים, והחשיבות שיש לזמנים שלכם במהלך נסיעת העסקים. יחד עם זאת, אנו לא מזניחים את נושא הנוחות, הבאה לצד היעילות. באופן זה, נבנה לכם את מסלול הטיסה האפקטיבי ביותר, גם אם הוא כולל מעבר בין מדינות, ולוחות זמנים צפופים, נתחשב בשיקולי העלות, הנוחות ומתן מרווח בטחון בין הטיסות, אם ישנן יותר מאחת, ומתן פתרונות כוללים לכל מה שתציבו בפנינו כבעל חשיבות רבה עבורכם.

 דואגים לכל

לעתים נוצרים מצבים, כי טיסה נרקמת ממש מהיום למחר. אנו כאן כדי להנפיק עבורכם את כרטיסי הטיסה בצורה המהירה ביותר. עוד נדאג להנפקת אשרות כניסה למדינות הדורשות זאת, טיפול בדרכונים, ואף מעקב צמוד אחר נקודות הנוסע המתמיד שצברתם, לצורך טיסות בונוס או שדרוגים בטיסה.

הליווי הינו אישי וצמוד, והסוכן שעימו אתם נמצאים בקשר, הוא זה שיעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך, מתוך היכרות איתכם, עם הדרישות המיוחדות, אם ישנן, והבנת הצרכים שלכם, ומבלי שתבזבזו זמן יקר על הסברים ארוכים. ב"דינאמיק" אנו מתאימים את השירות לאופי הלקוח ולצרכיו באופן מוחלט.