בניית מסלולי טיסה ונסיעה

נסיעות עסקים הן לעתים תכופות דבר מורכב. לעתים בנסיעה אחת יש להגיע ליעדים שונים, ולהספיק את כל המטלות כפי שנקבעו ביומנכם. לא רק זאת, השאיפה היא שתגיעו לכל פגישה נינוחים, רגועים ומרוכזים.

ב"דינאמיק" נבנה לכם מסלול טיסה, גם אם זה נראה לעיתים מורכב או בלתי אפשרי. קיימים יעדים רבים בעולם, אליהם אין טיסות ישירות מהארץ, ובמקביל, הזמן הוא גורם מכריע. כחברה המקושרת עם סוכנויות רבות וחברות תעופה מגוונות, אנו מאפשרים לכם את השקט הנפשי בידיעה, כי נעשה הכל כדי למצוא עבורכם את מסלול הטיסה האופטימלי, הנוח והאפקטיבי ביותר שיש בנמצא.

הקשרים שלנו והשימוש במערכות מידע מקיפות ומשוכללות מאפשרים לנו להעניק לכם את הפתרונות לבניית מסלול טיסה, גם מורכב מאד, הכולל גם טיסות המשך, עצירות ביניים וכן שהות במלון הסמוך לשדה התעופה, כדי לחסוך בזמן.

תבנו עלינו…

בניית מסלול הטיסה והנסיעה כולל גם את כל הכרוך בשהות בחו"ל, כמו בחירת בתי מלון המתאימים לתקציב, לנוחות, לקרבה לשדה התעופה, או לחילופין לקרבה ליעד בו מתקיימת הפגישה, הסעות, סידורי קרקע ונמל, וכל מה שבניית מסלול נכונה דורשת.

ב"דינאמיק" אנו מתמחים בבניית מסלולי טיסה ונסיעה, פרי של עבודה מאומצת ונסיון של שנים, יחד עם קשרים מסועפים המקלים על סידורי הטיסה. סידורי הטיסה כוללים הזמנת מושבים מועדפים עליכם, ארוחות מיוחדות וכן בידוק (Check in ) מוקדם.