נסיעה ליעדים מיוחדים

האתגר היומי שלנו הוא לעמוד בכל דרישה ובקשה, גם אם היא יוצאת דופן. אם בחרתם לטוס ליעדים מיוחדים בעולם, להם נדרש תכנון מפורט וקפדני, אנו נעשה זאת, מתוך הניסיון, המקצועיות, וההיכרות שלנו עם מצבים מורכבים כמו נסיעה ליעד מיוחד.

יעדים מיוחדים דורשים הכנות מיוחדות, ובזאת אנו מתמחים. ההכנות מתחילות בכל הסידורים הקודמים לנסיעה, כמו תכנון שלה, הנפקת כרטיסים, גם לטיסות המשך אם נדרשות, הנפקת אשרות כניסה, הפנייה לגורמים מוסמכים לבדיקת חיסונים נדרשים, באם יש צורך בדבר, סידורי קרקע מקדימים, הזמנת מלונות ביעדים אלו, כולל הסעות משדה התעופה, וכל ליווי אחר לו תזדקקו.

יעדים מיוחדים משמעם לעתים –  יעד הדורש טיסות המשך רבות, כמו למשל טיסות בתוך סין, מדינות דרום אמריקה ועוד, או יעדים אקזוטיים ומרוחקים, כמו אוסטרליה, קריביים, אלסקה וכיוצא באלה.

הגעתם ליעד

כל יעד דורש את ההבנה שלו, והסוכנים של דינאמיק מיומנים ואמונים על יעדים מסוגים שונים, גם רחוקים מאד, וגם כאלו הדורשים ידע מקדים על היעד עצמו ומה דרוש כדי להגיע אליו בנוחות, יעילות ואף במהירות.

אנו מטפלים בנסיעות ליעדים מיוחדים באופן תדיר, והנסיון שצברנו מאפשר לנו לסייע לכם להגיע אל אותם היעדים ללא קושי או אי נוחות. אנו דואגים לטיסות המשך נוחות ולמעבר נוח  וקל בין הטיסות, עם מידע לגבי המטען, לכרטיסים, לעלייה לטיסה, לטרקלין VIP הממתין לכם בכל נמל שתגיעו אליו, ואשר מאפשר המתנה נינוחה ומרעננת עד למועד העלייה לטיסה (בהתאם לכרטיס הנרכש וחברות במועדון הנוסע המתמיד).