אתרי סקי

סקי הוא ספורט שהמהות שלו היא יוקרה. בעבר, היה ספורט זה נגיש למעמד העליון בלבד, שרבים מהם החזיקו בבעלותם בקתות סקי באתרים היפים ביותר בעולם.כיום, סקי נגיש כבר לכולם, אולם עדיין קיימים מספר אתרים יוקרתיים, שלא כל אחד יכול לבלות בהם מטעמי תקציב.

אם אתם חובבי סקי, אנו בדינאמיק נסייע לכם להגיע לאתרים הטובים והיוקרתיים ביותר, עם כל הסידורים הנדרשים לחופשה מסוג זה, כך שכל מה שיישאר לכם לעשות הוא  רק לגלוש במדרון המושלג.

חופשות סקי דורשות תכנון הכולל בין היתר הזמנת מקום לינה מראש וכמובן ציודציוד, אם אינכם רוצים להיסחב עם שלכם.. בנוסף, נדאג לרכוש עבורכם פוליסת ביטוח מיוחדת ומומלצת לסקי, על כל מקרה שלא יהיה.

גלישה מהירה לנופש

אנו נדאג לתכנן לכם חופשת סקי חלומית לאתרים יוקרתיים כמו  אישגל באוסטריה, שנחשב לאחד מאתרי הסקי המלאים ביותר באירופה. באתר מלונות יוקרה רבים ומפנקים, שקשה מאד למצוא בהם מקום לינה בעונת הסקי, אולם אנו בדינאמיק, עם הוותק המקצועי והנסיון שלנו, נדאג למצוא לכם את סידורי הלינה הטובים ביותר במקום.

אתר סקי יוקרתי נוסף הוא מדונה די קמפיליו באיטליה, המציע מדרונות מושלגים על רקע נוף משגע. בעונת השיאוהעיירה כולה מאוכלסת במבקרים מכל העולם, בעיקר מהמעמד הגבוה. בנוסף למדרונות הסקי,תוכלו למצוא מסעדות משובחות, חנויות של מעצבי על, רחובות ציוריים וכיכרות כמו שאיטליה יודעת לבנות.

אתר סקי יוקרתי נוסף הוא סאן מוריץ בשוויץ הממוקם בעיירת סקי שנוסדה בשנת 1856 ומשופעת במלונות יוקרה מרהיבים, שהיו בעבר מבנים גותיים ששימשו אנשי אצולה ומלוכה. המסעדות המפוארות והנוצצות והמועדונים האקסקלוסיביים הם תוספת נהדרת למה שמציע אתר הסקי במקום.

אנו, בדינאמיק, מספקים שירותי ארגון ותכנון חופשות סקי לפי טעמכם וההעדפות שלכם, ומסירים כל דאגה מליבכם, כך שתוכלו לבלות את חופשת הסקי בשקט נפשי ובתענוג רב.