הזמנת בתי מלון לנסיעות עסקים

בתי המלון שאנו מציעים לכם הם מהמובילים ביותר בעולם. אנו ב"דינאמיק" מאמינים כי נסיעה, בין אם לצורך עסקים, ובין אם לנסיעה פרטית, צריכה לכלול בתוכה את כל הדרכים הנוחות והנעימות ביותר, החל מסידורי טיסה, וכלה במלון שיעמוד בכל הדרישות שלכם.

אנו מקושרים היטב עם ספקי תיירות בארץ ובעולם וישירות עם רשתות בתי מלון, ומתעדכנים בדבר מלונות רבים ויוקרתיים, היכולים לתת מענה לצרכים ולדרישות שלכם. מלונות יוקרה הם מלונות המספקים אירוח מהמעלה הראשונה, וגם אם אתם אנשי עסקים, תוכלו ליהנות מסוויטות מפוארות, בהן תוכלו לקיים פגישות עסקיות בשקט ובנחת, או להשתמש בטרקלין העסקים, או באחד מחדרי הישיבות שמציע המלון, כולל שימוש באביזרים וציוד הנדרשים לקיום פגישה, מלצרים צמודים שימלאו את כוסות המים והקפה, וארוחות פרטיות במהלך הפגישה. כמו כן, אנו נותנים דגש מיוחד על מיקום המלון, שיהיה נוח להגעה על פי מטרת הנסיעה.

 ליהנות מכל השירותים

אם מדובר בחופשה פרטית ומפנקת, הרי למלון יש חשיבות מירבית. אנו מקושרים היטב ודואגים למצוא עבורכם מלון יוקרה, בין אם מלון הנמצא בתוך מבנה עתיק והיסטורי, או מפואר ומודרני לחלוטין. אנו דואגים לוודא כי במלון שירותי ספא, מסעדות מגוונות, גישה פרטית לחוף הים, בריכות, פתוחות ומקורות, שירותי עסוי פרטיים בחדר, וכן קוסמטיקה, שימוש בטרקלין VIP ועוד. כל זאת לפי דרישות הלקוח.

החדרים מותאמים למספר הנפשות, תקציב, ודרישות נוספות, ואנו עצמנו עומדים בקשר ישיר עם המלון אם בזמן שהותכם נוצר הצורך. אנו מציעים מלונות מפנקים, עוטפים, קרובים ליעדים בהם אתם מעוניינים לבקר, מספקים שירותי קונסיירג' מעולים, וכל מה שיהפוך את השהות שלכם לחוויה אחת גדולה.