פתרון בעיות בזמן אמת

נסיעות עסקים

בנסיעת עסקים חשוב מאוד לא לאבד את הצפון. אנשי עסקים רבים נתקלים לא אחת במצבים הדורשים פתרון בזמן אמת. עיכובים בטיסה, שינוי במסלול הנסיעה, או קיצור/ הארכת משך השהות ביעד בו אתם נמצאים, טיסת המשך שלא יוצאת במועד, רכב שהוזמן ואינו מחכה בשדה התעופה, או שירותי קונסיירג' שאינם ממתינים לנוסע. כל אלו הם חלק קטן מתרחישים היכולים לקרות בכל נסיעה, ואנו ב"דינאמיק" אמונים על מתן פתרון ברגע האמת. צוות העובדים בחברה, נותן מענה מהיר ומיידי עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. כל זאת, על מנת שתדעו כי יש לכם "גב", במרחק של שיחת טלפון אחת.

עבודה במצבי לחץ ושינויים תכופים, כפי שקורה במקרים רבים של נסיעות עסקים, היא תחום בו אנו מורגלים, והנסיון שלנו, יחד עם הקשרים המסועפים, והידע המקצועי הרב, מאפשרים לנו למצוא פתרון מיידי, גם במצבים הנראים לכם כמעט בלתי אפשריים.

ליווי צמוד

אנו מלווים אתכם בכל זמן שהותכם בחו"ל, וכל שאלה או בקשה זוכות למענה מהיר ומיידי. תורמים לכך הקשרים ההדוקים שלנו עם ספקי תיירות וספקי תעופה רבים, מערכות המידע המתקדמות שלנו, הפועלות בטכנולוגיה מתקדמת ביותר, וכן הנסיון הרב במציאת פתרונות.

ב"דינאמיק" שמנו לנו למטרה לספק פתרונות כוללים למגזר העסקי הנוסע לחו"ל, תוך התחשבות מלאה בתקציבו, בדרישותיו ובהעדפותיו. אנו מודעים לגמישות הרבה הנדרשת בנסיעות מסוג זה, ומורגלים בה.

שירותינו כוללים גם אספקת מענה מיידי טרם היציאה לחו"ל, כמו הנפקת ויזה דחופה ליעדים הדורשים זאת, גם ברגע האחרון, הנפקת כרטיסי טיסה תוך התחשבות מלאה במקום ישיבה מועדף, ארוחות מיוחדות, אם יש צורך בכך, וכן טיפול בכל נושא הנוסע המתמיד ושדרוגים בטיסה בעקבות זאת.

הנפקת כרטיסים במהירות

אם אתם אנשי עסקים המקיימים קשרים עסקיים אינטנסיביים עם עמיתים בחו"ל, לבטח מוכרים לכם תרחישים כמו החלטה של הרגע האחרון לטוס לפגישה, לחתימה על חוזה, או החלטה של הדקה התשעים לקחת חלק בתערוכה, או לפחות לבקר בה. החלטתם לנסוע, קבעתם כבר פגישות ביומן, ועכשיו, ברגע האחרון, עליכם למצוא טיסה נוחה, שתאפשר לכם לעמוד בלוחות הזמנים שלכם, ואולי גם תגלו, כי היעד אליו אתם נוסעים דורש אשרת כניסה, ואילו שלכם – כבר פג תוקפה.

תרחישים אלו מוכרים לנו היטב, ואנו, כשמנו, דינאמיים מאד בהפעלת כל הקשרים, הנסיון והמקצועיות שלנו, על מנת להנפיק לכם את הכרטיסים במהירות המירבית – ולא רק להנפיק אותם, אלא גם לוודא, מתוך היכרות עימכם, כי המושבים לשביעות רצונכם, הארוחות הן בהתאם להעדפותיכם, ובעיקר נוודא כי תגיעו ליעדכם בזמן וללא עיכובים מיותרים.

שומרים על קשר…

יש לנו קשרי עבודה מסועפים ורבים עם מגוון חברות תעופה וספקי שרותי תיירות, פרי מאמץ של שנים רבות, ועבודה אינטנסיבית מול לקוחות הזקוקים להנפקת כרטיסים במהירות וביעילות. לכן, הצורך שלכם הוא האתגר שלנו ב"דינאמיק", ואנו עומדים במשימה בכל פעם מחדש.

במצבים כמו תערוכה חשובה המתקיימת ביעד מסוים בעולם, קיימים מקרים בהם קשה מאד למצוא מקומות בטיסה ליעד המבוקש. ב"דינאמיק" אנו מוצאים את הפתרונות היצירתיים ביותר, ויחד עם זאת נוחים ויעילים, ומסייעים לכם להגיע ליעד המבוקש.

באפשרותנו להציע לכם גם טיסות פרטיות, היכולות לתת מענה של הדקה התשעים ותשע, כשאתם ממש חייבים להגיע לחו"ל, ומיד.